A magas szintű professzionális segítségnyújtó (assistance) szolgáltatásokat biztosító, Generali cégcsoporthoz tartozó, 5 x Business Superbrands díjas Europ Assistance Magyarország Kft. hazai értékesítési és marketing osztálya az alábbi munkakörbe keres:

Sales New Business Development Manager

munkatársat

Lehetséges feladatok
  • Kvalitatív és kvantitatív kapcsolatépítés új partnerekkel, az ehhez kapcsolódó üzleti tárgyalások kivitelezése (from end to end)
  • Termékfejlesztésekben és döntés előkészítési folyamatokban való tevőleges részvétel
  • Proaktív együttműködés a társosztályokkal, a meglévő termékek fejlesztésében, az új termékek bevezetésében és az ezzel kapcsolatos esetleges problémák megoldásában
  • Tevékeny támogatás új értékesítési csatornák felfedezésében, ki/felépítésében és nyomon követésében
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok/pályázatok elkészítése, szakmai tanácsadás a partnerek felé
  • A munkakörhöz társuló jelentések, riportok készítése a vezetőség számára
Elvárások
  • Talpraesett, konstruktív, pozitív hozzáállás
  • Kiemelkedő üzleti érzék, nyereségorientált attitűd
  • Önálló munkavégzésre való képesség, közeli határidők betartása
  • Együttműködési készség, csapatmunkára való nyitottság
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Innovatív kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó és tárgyalóképesség
  • MS Office (különösen PowerPoint és Excel) felhasználói szintű használata
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban!
  • Aktív jogosítvány
  • Minimum 3 éves, hasonló értékesítési üzletfejlesztési munkakörben szerzett mérvadó tapasztalat
  • Felsőfokú (lehetőleg gazdálkodás/menedzsment vagy értékesítés/kereskedelem szakirányú) végzettség
Tapasztalati előny
  • Meglévő és releváns hálózat a Biztosítási / Bank / Autóipari / KKV-kereskedelmi / Telco szektorban
  • Call Center üzletág ismerete
A hatékony, közös munkához az Europ Assistance Magyarország az alábbiakat biztosítja
  • Aktív, támogató munkaközösség, multinacionális stabil háttér
  • Teljesen megújult, modern, világos, munkavállaló-barát irodai környezet
  • Kiváló szakmai fejlődési és tanulási-, egyúttal hosszú távú és változatos munkalehetőség
  • Kötetlen munkarend, rendszeres home office lehetőség (céges notebook, mobiltelefon)
  • Éves teljesítményértékelési bónuszrendszer és béren kívüli juttatások
  • Rövidlejáratú, kamatmentes munkahelyi kölcsön lehetősége
  • Céges autóhasználat és parkolási lehetőség
  • Belső ajánlás díjazás fejében
  • Céges rendezvények (születésnapi-, karácsonyi-, csapatépítő összejövetelek; stb.)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások:
    • Saját konditerem szabad használata
    • Rendszeres gyümölcsnap biztosítása
    • Céges, egészségügyi alapellátásokra vonatkozó magánbiztosítás jogosultsága
    • All You Can Move rekreációs sportkártya igénybevétele
Munkavégzés helye
  • Budapest 1132, Váci út 36-38. (Lehel tér mellett, jól megközelíthető helyen)

FONTOS INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSPÁLYÁZATOKHOZ KAPCSOLÓDÓAN

A korábbi üzleti szokás az, hogy a pályázók fényképes Önéletrajzzal jelentkeznek. Cégünk azonban határozottan kijelenti, hogy az álláspályázatok beadásakor nem elvárás a fénykép.

Ezenkívül nem elvárás, hogy a mindenkori önéletrajz részét képezze a hobbi / szabadidős tevékenységek megjelölése sem.

Az álláspályázók pontos lakcímére sincs szükségünk, elegendő a lakhely szerinti város megjelölése, hogy lakhelyhez közeli állásajánlatokkal tudja megkeresni az álláspályázót.

Különleges adatokat (pl. vallási, faji, politikai hovatartozás, nemi identitás, egészségi állapottal kapcsolatos információkat) szintén nem kérünk feltüntetni a pályázás folyamán.

Tájékoztatunk, hogy a kiválasztási folyamat során személyiség teszt(ek) alkalmazására is sor kerülhet, amelynek elvégzése, kiértékelése, az eredmények kezelése esetében előzetes hozzájáruló nyilatkozatot fogunk kérni tőled. A tesztelés során keletkezett adatok kezelése minden esetben a GDPR szabályoknak megfelelően történik.

Köszönjük!

Neved:*

E-mail címed:*

Telefonszámod:*

Ajánlás útján érkeztem:

Ajánló munkatárs neve:

CV feltöltés:* (pdf, docx)

hu_HUHungarian