Sales New Business Development Manager

Átlagon felüli tárgyalási képességekkel rendelkezel szóban és írásban?
Kezdeményező és eltökélt Vagy, hogy a Vállalat számára magas árbevételt generálj?
Agilitás és precizitás is a jellemződ?
Részese akarsz lenni a hazai és nemzetközi szintű lehetőségnek, egyúttal egy úttörő prémium szolgáltatási portfóliónak?!

Ha IGEN, akkor gyere hozzánk dolgozni és mutasd meg, hogy TE ebben kiemelkedő Vagy!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SPECIALISTA Budapest

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz az ország egyik piacvezető assistance szolgáltatójához, ahol modern és barátságos környezetben, illetve akár home officeban dolgozva nyújthatsz segítséget Ügyfeleink, partnereink számára.

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SPECIALISTA – egészségügyi terület Budapest

Szeretsz másoknak segíteni? Itt a lehetőség, hogy csatlakozz az ország egyik piacvezető assistance szolgáltatójához, ahol modern és barátságos környezetben, illetve akár home officeban dolgozva nyújthatsz segítséget Ügyfeleink, partnereink számára.

You Live We Care” mottónk képviseli a Europ Assistance értékrendjét.

Több mint 55 év tapasztalattal a hátunk mögött, úttörőnek számítunk az emberekkel való törődés területén. Piacvezetőként elhivatott és jól képzett munkatársakat keresünk, akik részesei lehetnek és segíthetnek az asszisztencia (professzionális segítségnyújtás) jövőjének alakításában.

Fő tevékenységünk asszisztencia szolgáltatások utazás, gépjármű, egészség, valamint otthon és család területeken a világ vezető biztosítói, bankjai, energiaszolgáltatói, autóipari és telekommunikációs partnereink ügyfelei részére, amelyek segítségével professzionális választ nyújtunk az élet bármely területén jelentkező kihívásokra.

Az Europ Assistance globális jelenléte néhány mutatóban:

  • 386 millió EUR éves bevétel
  • 8 000 munkatárs
  • 4 300 operátor
  • 400 orvos
  • 300 millió ügyfél
  • 58,2 millió bejövő hívás évente

A magyarországi Europ Assistance több mint 20 éve van jelen a hazai piacon, és ez idő alatt egy 11 országot magában foglaló régiós központtá nőtte ki magát. Munkatársaink 12 nyelven beszélnek 7 operációs központunkban (Budapest, Debrecen, Belgrád, Bukarest, Pirot, Maribor, Skopje). 2020-ban több, mint 650.000 hívás során segítettük ügyfeleinket. Az Europ Assistance Magyarország Kft. öt alkalommal nyerte el a Business Superbrands díjat. Magyarország területén a biztosítást az Europ Assistance S.A. Irish Branch Biztosító nyújtja.

Modern munkakörnyezet

Vállalati tréningek

Fix 50%-os otthoni munkavégzés

Elismerések

hu_HUHungarian